Straszna wizja jasnowidza Jackowskiego. W co gra Putin? Widział też Wrocław, Wałbrzych i Ukrainę

2021-04-14 7:59 eib
Jasnowidz Jackowski miał straszną wizję. Widział wojska, Wrocław i Wałbrzych
Autor: Super Express Jasnowidz Jackowski miał straszną wizję. Widział wojska, Wrocław i Wałbrzych

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego o wojsku we Wrocławiu i w Wałbrzychu. Czy grozi nam konflikt? Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił podczas swojej najnowszej wizji przyszłości o tym, co czeka Polskę i świat. Poruszył też temat tego, kiedy będzie koniec obostrzeń i kiedy dzieci wrócą do szkół. Jak brzmi najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa od wielu lat dzieli się ze swoimi słuchaczami podczas audycji prowadzonych na portalu YouTube wizjami i przepowiedniami przyszłości. Niejednokrotnie jasnowidz Jackowski podczas swoich wizji na żywo mówił o konflikcie. Podczas najnowszej wizji jasnowidz Jackowski wrócił do tej przepowiedni. Mówił o tym, że we Wrocławiu i w Wałbrzychu może być niebezpiecznie. Wspomniał także o luzowaniu obostrzeń i odpowiedział na pytanie, czy uczniowie wrócą w tym roku do szkół. Jak brzmi cała treść przepowiedni jasnowidza Jackowskiego? Co zobaczył w swojej najnowszej wizji? Czy dojdzie do wojny? Całą treść przepowiedni znajdziesz w naszej galerii zdjęć, lub klikając TUTAJ.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wizję. DRAMAT i koszmar zaczną się w kwietniu? Czego mamy się bać?

Całą treść przepowiedni jasnowidza Jackowskiego znajdziesz w naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej. Przeczytaj co, według Krzysztofa Jackowskiego wydarzy się już niebawem w Polsce.

13 kwietnia 2021. Horoskop codzienny: wtorek

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE