Jasnowidz Jackowski: "Gdy odnajdę zwłoki, to czuję się dobrze"

2021-04-08 1:01 eib
Gdy odnajdę zwłoki, to czuję się dobrze
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wzbudza wielkie zainteresowanie wśród tych, którzy wierzą w jego dar przewidywania przyszłości, a także wśród tych, którzy są sceptykami w tej kwestii. Na swoim koncie ma już ponad 700 spraw, w których pomagał odnaleźć zaginionych, zamordowanych czy porwanych. Krzysztof Jackowski sam o sobie mówi, że bardziej od określenia jasnowidz, pasuje do niego „medium”. Ma do czynienia z duchami zmarłych. Jak w tym wszystkim odnajduje się jasnowidz Krzysztof Jackowski? Przeczytajcie, co powiedział Januszowi Szostakowi, autorowi książki „Widziadła”.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z Januszem Szostakiem: "Gdy odnajdę zwłoki, to czuję się dobrze"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od lat wzbudza niemałe zainteresowanie. Na jego koncie jest już ponad 700 spraw, w których pomagał bliskim i policji w odnalezieniu osób zaginionych, porwanych czy zabitych. Zwykle w ciągu tygodnia ma kilka, nawet kilkanaście spraw, nad którymi pracuje. W rozmowie z Januszem Szostakiem, autorem książki "Widziadła" wyznał: "Gdy odnajdę zwłoki, to czuję się dobrze". Jak wygląda praca jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego? Czy łatwo przychodzi mu nawiązanie kontaktu z duchami? Co według niego czeka nas po śmierci? Między innymi z takimi pytaniami postawionymi przez Janusza Szostaka musiał zmierzyć się jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jak na nie odpowiedział? Dowiecie się z naszej galerii zdjęć. Znajdziesz ją poniżej, lub klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wizję. DRAMAT i koszmar zaczną się w kwietniu? Czego mamy się bać?

Całą treść rozmowy Janusza Szostaka z jasnowidzem Jackowskim znajdziesz w naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej, lub klikając TUTAJ. Przeczytaj co wyznał Krzysztof Jackowski.

Całą rozmowę z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim oraz wiele innych historii znajdziesz w książce Wydawnictwa Harde "Widziadła", autorstwa Janusza Szostaka. Książka do kupienia tutaj.

Co cię dziś czeka? Koniecznie przeczytaj swój horoskop na 8.04.2021. Horoskop na czwartek. Co spotka cię 8 kwietnia? Sprawdź codzienny horoskop

WIdziadła Wydawnictwo Harde, Janusz Szostak
Autor: Wydawnictwo Harde "Widziadła" "WIdziadła" Wydawnictwo Harde, Janusz Szostak
Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE