Jasnowidz Jackowski mówi jakie będzie lato 2021! Przerażająca przepowiednia

2021-06-18 7:14
Jasnowidz Jackowski mówi jakie będzie lato 2021! Jego przepowiednia przeraża
Autor: Super Express Jasnowidz Jackowski mówi jakie będzie lato 2021! Jego przepowiednia przeraża

Jasnowidz Jackowski zdradził, jakie będzie lato 2021. Jak brzmi najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa? Czy przed nami upalne miesiące, czy może czeka nas pogodowa katastrofa? Co zobaczył w swojej wizji najbardziej znany polski jasnowidz XXI wieku? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Mały Fabianek jest już w niebie. "Dziecinko, co skłoniło Cię do takiego czynu?". Tragiczna śmierć chłopca wstrząsnęła Polską

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów współczesnej Polski. Podczas swoich audycji, które prowadzi za pośrednictwem kanału na portalu YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami przyszłości. Tak właśnie było podczas ostatniego spotkania, które miał ze swoimi fanami. Jasnowidz Jackowski mówił o tym, jak będą wyglądały letnie miesiące w Polsce. Jaka będzie pogoda w lato 2021? Wizja przyszłości jasnowidza Jackowskiego nie ucieszy wielu tych, którzy liczą na długie i ciepłe lato 2021. Co usłyszeli słuchacze Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii zdjęć, która jest poniżej oraz TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski szokuje! Mówi o tragedii w Tryńczy: "Pozabijani, poplątani w małym samochodziku". Co zobaczył w swojej wizji?

Horoskop na piątek. Co spotka cię 18 czerwca? Sprawdź swój codzienny horoskop

Czytaj też: Gdzie szukać dobrej pogody na wakacje? Tu nie ma gwaru, ale czuć śródziemnomorski klimat, spokój i piękno

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, opowiada, czym jest dla niego jasnowidzenie i jakie konsekwencje niesie ze sobą ten tajemniczy dar, któremu zupełnie podporządkował swoje życie. Wspomina dzieciństwo, rodzinny dom, szkolne przygody i pierwszą pracę. Poznaj jasnowidza Jackowskiego bliżej dzięki książce Przemysława Lewickiego "Jasnowidz Jackowski". Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE