Mały Fabianek jest już w niebie. "Dziecinko, co skłoniło Cię do takiego czynu?". Tragiczna śmierć chłopca wstrząsnęła Polską

2021-06-07 8:51
Mały Fabianek jest już w niebie. Dziecinko, co skłoniło Cię do takiego czynu?. Tragiczna śmierć chłopca wstrząsnęła Polską
Autor: Pixabay Mały Fabianek jest już w niebie. "Dziecinko, co skłoniło Cię do takiego czynu?". Tragiczna śmierć chłopca wstrząsnęła Polską

Śmierć maleńkiego Fabianka przyszła nagle, nieoczekiwanie. Zaledwie 10-letniego chłopca wiszącego na lince asekuracyjnej znaleźli jego rodzice. Ta tragedia, wstrząsnęła mieszkańcami Brwinowa pod Warszawą, a także innych regionów Polski. "Dziecinko, co skłoniło Cię do takiego czynu?" - zastanawiają się internauci.

Koszmar, który rozegrał się 1 czerwca, w Dzień Dziecka, już na zawsze pozostanie z rodzicami Fabianka. Zaledwie 10-letni chłopiec został przez nich znaleziony w rodzinnym domu. Dziecko wisiało na lince asekurującej od zabezpieczenia wspinaczki. W mieszkaniu znajdowała się prowizoryczna ścianka wspinaczkowa.

Zobacz koniecznie: Mały Fabianek bezwładnie wisiał na linie. 10-latka znaleźli rodzice. Makabra w Dzień Dziecka pod Warszawą

Na miejscu tragedii niemal natychmiast pojawiła się policja, śmigłowiec LPR oraz straż pożarna. Pomimo podjętej przez służby akcji ratunkowej, życia zaledwie 10-letniego chłopca nie udało się uratować. Sprawę śmierci dziecka sprawdzają mundurowi. Sprawdzą, czy było to samobójstwo, czy nieszczęśliwy wypadek. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.

Śmierć 10-letniego Fabianka z Brwinowa wstrząsnęła Polską

Tragedia, która rozegrała się w Brwinowie wstrząsnęła krajem. Na naszym profilu Facebook pojawiło się niemal 600 komentarzy dotyczących koszmarnej śmierci 10-letniego Fabianka.

Tereska: "Dziecinko, co skłoniło Cie do takiego czynu? To jest niepojęte straszne, współczuje rodzicom i wszystkim którzy Cie znali, szok"

Barbara: "Biedne jakże samotne dziecko w dzisiejszym plastikowym świecie, w którym nikt nie ma czasu... niewyobrażalna tragedia"

Hanna: "Straszna tragedia. Wyrazy współczucia dla rodziców"

Natalia: "Psychiatria i psychologia w naszym kraju nie istnieje. a już szczególnie dziecięca. proszę spojrzeć ile oddziałów pomocy psychiatrycznej zamknęło się w ostatnich latach. jawna depopulacja."

Krzysztof: "Samobójstwo 10 latka? 🤔 No chyba raczej absurdalne podejrzenie.. 🤦 nieszczęśliwy wypadek 😥"

RoBe: "Szkoda tych wszystkich dzieci 😕 serce rozdziera na pol jak się takie rzeczy choćby czyta 😕 pilnujcie dzieci maja cale życie przed sobą!

Angel: "Co to się dzieje?! Codziennie przewija się jakieś info, że dziecko nie żyje 😭"

Hanna: "Śpij spokojnie aniołku 😭😭😭"

Więcej komentarzy znajdziesz na Facebook se.pl.

Mała Hania przebiła główką drucianą siatkę. Jak doszło do tragicznego wypadku w Przęsławicach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE