Mały Fabianek bezwładnie wisiał na linie. 10-latka znaleźli rodzice. Makabra w Dzień Dziecka pod Warszawą

2021-06-03 13:28
Mały Fabianek bezwładnie wisiał na linie. 10-latka znaleźli rodzice. Makabra w Dzień Dziecka pod Warszawą
Autor: archiwum se.pl / Pexels Mały Fabianek bezwładnie wisiał na linie. 10-latka znaleźli rodzice. Makabra w Dzień Dziecka pod Warszawą

Rozdzierająca serce tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Brwinowa w powiecie pruszkowskim pod Warszawą. We wtorek wieczorem w jednym z bloków rodzice dokonali makabrycznego odkrycia. Gdy weszli do mieszkania, znaleźli swojego 10-letniego synka. Chłopiec wisiał bezwładnie na lince asekuracyjnej od zabezpieczenia wspinaczki. Policja będzie sprawdzać, czy było to samobójstwo, czy nieszczęśliwy wypadek.

CZYTAJ WIĘCEJ: Mały Fabianek wisiał na lince od ścianki. 10-latek nie żyje. "Straszna tragedia, Śpij aniołku"

Horror w Brwinowie. Nie żyje 10-latek

Rodzice 10-letniego Fabiana są w szoku. Potworny dramat rozegrał się 1 czerwca w Dzień Dziecka, pod nieobecność rodziców w mieszkaniu. Jak nieoficjalnie udało się ustalić reporterom „Super Expressu”, chłopiec wisiał na lince asekuracyjnej od zabezpieczenia wspinaczki. Rodzina miała bowiem w mieszkaniu zamontowaną prowizoryczną ściankę wspinaczkową. 10-latek udusił się linką przymocowaną do uprzęży zabezpieczającej.

ZOBACZ TEŻ: Makabryczny pożar w Pruszkowie. Mieszkanie w bloku płonęło jak zapałka. Nie żyje 17-latek

Na miejsce niemal natychmiast przyjechały policja i straż pożarna. Lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.  Życia chłopca nie dało się już jednak uratować. Funkcjonariusze sprawdzają, czy szokująca śmierć 10-latka była  samobójstwem dziecka, czy rozdzierającym serce nieszczęśliwym wypadkiem. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.

Nie żyje 10-latek z Brwinowa. Co stało się w mieszkaniu?

Próbowaliśmy ustalić, co wydarzyło się w mieszkaniu w Brwinowie, jednak policja i prokuratura nie udzielają żadnych informacji. - Mogę jedynie potwierdzić, że znaleziono zwłoki 10-letniego chłopca. Materiały dotyczące zdarzenia niebawem trafią do prokuratury. Informacji w tej sprawie będzie udzielać prokuratura - przekazała w rozmowie z portalem wpr24.pl kom. Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

Rodzina dopiero niedawno sprowadziła się do Brwinowa. Fabianek miał przed sobą całe życie, które tragicznie zakończyło się zdecydowanie zbyt szybko. Teraz śledczy będą ustalać, jak doszło do śmierci chłopca. 

Masz problem? Nigdy nie jest za późno na pomoc. Zwróć się do specjalisty

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj jeśli potrzebujesz pomocy: zgłoś się do osób oraz w instytucji pomocowych takich, jak psycholog, psychiatra, bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl

Słupki na warszawskich Szmulkach "zbombardowane" włóczką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE