Mężczyzna wszedł na 30-metrowy słup elektryczny

i

Autor: Pixabay mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia

Wilanów: Mężczyzna wszedł na 30-metrowy słup energetyczny. Wyłączono prąd w Warszawie i Piasecznie

2021-06-03 11:05

Szybka akcja służb zapobiegła tragedii. Mężczyzna wszedł na 30-metrowy słup energetyczny przy ulicy Jara na warszawskim Wilanowie i nie chciał zejść! Na miejscu błyskawicznie zjawiła się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Na szczęście policyjne negocjacje przyniosły zamierzony skutek. Na czas akcji w niektórych częściach południowej Warszawy oraz Piaseczna wyłączona została energia elektryczna.

W środę po godz. 17 służby otrzymały niepokojącą informację. Przy ulicy Jara mężczyzna wszedł na 30-metrowy słup energetyczny i nie chciał zejść! Słup będący pod napięciem nie był bezpiecznym miejscem na wieczorny odpoczynek. Na miejsce natychmiast przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

ZOBACZ TEŻ: Nocna strzelanina w Żyrardowie. Oddali strzały z bmw. Nie żyje 20-letni mężczyzna

Pod słupem strażacy rozstawili trzy skokochrony. Przyjechało również pogotowie energetyczne oraz policyjny negocjator.

Działania policyjnego negocjatora przyniosły zamierzony skutek. Jak przekazał w rozmowie z „Super Expressem Rafał Rutkowski z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, po kilkuminutowej rozmowie udało się przekonać mężczyznę, by zszedł ze słupa.

ZOBACZ TEŻ: Makabryczny pożar w Pruszkowie. Mieszkanie w bloku płonęło jak zapałka. Nie żyje 17-latek

Mężczyzna wszedł do kosza na strażackim podnośniku i bezpiecznie został sprowadzony na dół, gdzie zajęli się nim ratownicy.

Warto dodać, że na czas trwania akcji ratunkowej wstrzymano ruch na ul. Jarej i wyłączono zasilanie. Jak podaje portal TVN Warszawa, przez nietypową sytuację, mieszkańcy niektórych części południowej Warszawy oraz Piaseczna nie mieli prądu.

Policyjni kontrterroryści zatańczyli dla dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany