Makabra na warszawskich Bielanach. Rozkładające się zwłoki w fotelu. A obok...

i

Autor: Tadeusz Mróz Zwłoki Piotra rozkładały się w fotelu. Jest śledztwo w sprawie horroru na Bielanach

Ciało dosłownie rozkładało się na fotelu. „Ludzie stracili szacunek dla życia” komentują internauci

2021-06-02 18:16

Piotr D. nie żyje. Ciało mężczyzny zostało odkryte przez policjantów w nocy z soboty na niedziele. W jego mieszkaniu był również współlokator. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania miał pętle na szyi. W internecie lawinowo pojawiają się komentarze dotyczące dramatycznych okoliczności śmierci. Szczególnie, że wciąż nie wiemy co dokładnie się stało. Pojawia się wiele emocjonalnych wpisów. „Nie wiem co się ostatnio z ludźmi dzieje ale źle się dzieje. Ludziom psycha siada.”, „Coś mi się wydaje, że ludzie stracili szacunek dla życia” - piszą internauci.

- Przed północą do policji wpłynęło zgłoszenie, że w jednym z lokali mieszkalnych czuć niepokojący intensywny smród. Policjanci weszli do mieszkania przy pomocy straży pożarnej, bo nikt nie odpowiadał na pukanie - wyjaśnia Elwira Kozłowska z komendy policji na Bielanach. Widok w mieszkaniu przyprawił o dreszcze nawet mundurowych. W pokoju w fotelu siedział martwy mężczyzna. Jego ciało - jak słyszymy nieoficjalnie - znajdowało się już w znacznym stopniu rozkładu. Ale to nie był koniec makabry. Policjanci w ostatniej chwili uratowali przed śmiercią drugiego mężczyznę, który tuż obok zakładał sobie pętlę na szyję.

Będzie śledztwo w sprawie tej makabry. PRZECZYTAJ O TYM TUTAJ

Tragiczne zdarzenia komentują internauci. Ich wpisy są bardzo emocjonalne. Wśród nich znalazły się wyrazy współczucia oraz oceny otaczającej nas rzeczywistości. Wiele osób zauważa, że coraz więcej słyszy się o samobójstwach.Dorota: Co się dzieje na tym świecie?

Adam: Polskie bagno pozbawiło ich szacunku i godności. O tym nikt nie mówi, ale polska jest w światowej czołówce samobójców. Nad Polską znajdują się głównie Białoruś, Korea i najbiedniejsze kraje Afryki. To powinno działać na wyobraźnię i pomóc zrozumieć jaki burdel mamy w tym kraju.Mirosław: Zero szans na założenie i utrzymanie rodziny. 200 lat pracy na własny dom, 75 na własne mieszkanie. Bardzo dobre perspektywy…Danuta: Zapytam komentujących gdzie współczucie? Przecież umarł Człowiek! Gdyby komuś z komentujących zginął w ten sposób brat,ojciec,przyjaciel...też w taki sposób komentowałby. Lekceważenie,wyśmiewanie.. Przerażające… Uszanujcie ludzie śmierć tego człowieka. Pracę służb które oglądają takie zdarzenia. Potem muszą wrócić do swoich rodzin...Anna: Nie wiem co się dzieje z ludźmi zero empatii człowieczeństwo zanika stajemy się bezuczuciowi gorzej niż zwierzęta, bo niektóre zwierzęta mają więcej uczuć niż człowiek. To jest przerażające. Gdzieś jest błąd, nie wiem w wychowaniu czy edukacji. Trzeba to zmienić bo w końcu dojdzie do tego, że rasa ludzka sama siebie zniszczy. Bardzo mi szkoda tego człowieka nie miał chyba nikogo.Ewa: A ja to zawsze myślę o tych co wchodzą do mieszkania, widzą to... i o tych co to sprzątają... no ktoś to kurde musi zrobić zebrać takiego śliskiego pana z fotela do wora... zrobić mu sekcję... inni wynoszą mebelki z mieszkania, zrywają podłogi...

Więcej komentarzy przeczytasz na Facebooku se.pl.

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka