Mały Fabianek wisiał na lince od ścianki. 10-latek nie żyje. "Straszna tragedia, Śpij aniołku"

2021-06-04 11:51
Mały Fabianek wisiał na lince od ścianki. 10-latek nie żyje. Straszna tragedia, Śpij aniołku
Autor: Pexels Mały Fabianek wisiał na lince od ścianki. 10-latek nie żyje. "Straszna tragedia, Śpij aniołku"

Niewyobrażalna tragedia, która wydarzyła się w Brwinowie, wstrząsnęła wszystkimi. Dzień Dziecka zakończył się tam jak w najgorszym koszmarze. Rodzice po powrocie do mieszkania znaleźli swojego 10-letniego synka martwego. Fabianek wisiał bezwładnie na lince asekuracyjnej od zabezpieczenia wspinaczki. Ludzie opłakują śmierć dziecka, które miało przed sobą całe życie. Pada pytanie: „Dlaczego to się stało?”

Makabra w Brwinowie. Nie żyje 10-letni Fabianek

Wydarzenia z wieczora 1 czerwca wstrząsnęły nie tylko mieszkańcami Brwinowa w powiecie pruszkowskim. To właśnie w tej niewielkiej miejscowości, w jednym z bloków rodzice dokonali makabrycznego odkrycia. Jak nieoficjalnie udało się ustalić reporterom „Super Expressu”, 10-letni chłopiec wisiał na lince asekuracyjnej od zabezpieczenia wspinaczki.

Na miejsce niemal natychmiast przyjechały policja i straż pożarna. Lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, było już za późno. Życia chłopca nie dało się uratować.

ZOBACZ TEŻ: Jasnowidz Jackowski kazał tu szukać zaginionego Mateusza K.. Na brzegu znaleziono zwłoki. Czy to on?

Funkcjonariusze ustalają, czy szokująca śmierć 10-latka była samobójstwem dziecka, czy rozdzierającym serce nieszczęśliwym wypadkiem. Wiadomo już, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym makabrycznym zdarzeniu.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Codziennie ktoś w Warszawie odbiera sobie życie

Komentarze po śmierci 10-letniego Fabianka z Brwinowa

Przedwczesna śmierć Fabianka wstrząsnęła nie tylko lokalną społecznością. Ludzie opłakują chłopca i zastanawiają się, dlaczego doszło do tej potwornej tragedii. Media społecznościowe zalała fala komentarzy. Płyną z nich przede wszystkim wyrazy współczucia dla rodziców 10-latka.

"Wyrazy współczucia dla rodziny…"

"Spoczywaj w pokoju Aniołku"

"Wielka tragedia dla rodziców. Spoczywaj w spokoju aniołku"

"Straszna tragedia. Śpij aniołku"

Komentarze po śmierci 10-letniego Fabianka. "Więcej pomocy psychologicznej"

Nie brakuje jednak głosów, które zwracają uwagę na palący problem, jakim jest niewystarczający dostęp do opieki i pomocy psychologicznej dla dzieci.

"Straszna tragedia i to nie jedyna a wielu z nich można było uniknąć, tylko czym zajmują się rządzący? Myślą, że dadzą 500+i sprawa załatwiona, a tu potrzeba więcej zainteresowania i więcej opieki i pomocy psychologicznej!! Zarówno dla rodziców jak i dla dzieci w tym trudnym dla nas czasie" - napisała jedna z kobiet.

"Tymczasem kolejka do prywatnego psychiatry dziecięcego to około 6 mc, na NFZ około 2 lata" - skomentowała inna.

"Pandemia zabija, ale inaczej. Wyrazy współczucia dla rodziny. Jest coraz więcej takich przypadków, a nasi rządzący nie widzą problemu. Szkoły ponad pół roku zamknięte były. Żadnej pomocy nic. Ja mam w domu 18-latkę, 6-latkę i widzę, jak ten pie***ony cały rok je zmienił" - skomentowała kolejna osoba.

Warto pamiętać, nie tylko w obliczu tak niewyobrażalnej tragedii, że podobnym sytuacjom można próbować zapobiec. Pamiętaj jeśli potrzebujesz pomocy: zgłoś się do osób oraz w instytucji pomocowych takich, jak psycholog, psychiatra, bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl

Samobójstwo na moście Poniatowskiego. Mężczyzna zginął na miejscu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE