Jasnowidz Jackowski przepowiada pogodę Sierpień przyniesie duże straty

i

Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński foto Paweł Skraba, Shutterstock

Jasnowidz Jackowski ma wizję pogody na sierpień. Będą duże straty

2021-08-03 12:50

Jasnowidz Jackowski przepowiada pogodę na sierpień. Jasnowidz Krzysztof Jackowski to osoba o wyjątkowym darze, która potrafi przewidzieć nadchodzące zdarzenia, bazując wyłącznie na własnych przeczuciach. Jego wizje już wielokrotnie się sprawdzały. Specjalnie dla "Super Expressu" jasnowidz Jackowski opowiedział o tym, jakiej pogody możemy spodziewać się w nadchodzącym miesiącu. Zobaczcie prognozy Krzysztofa Jackowskiego na sierpień 2021!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o pogodzie na sierpień. Te prognozy zaskakują!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z reporterem "Super Expressu" opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących nadchodzących zmian w pogodzie. - Człowiek liczy lato chciwie, dlatego i ja często zastanawiam się nad tym, ile potrwa ta piękna pora roku - mówi otwarcie Krzysztof Jackowski. - W moim poczuciu sierpień będzie takim uspokojeniem, mówię teraz o Polsce, uspokojeniem lata. Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy. Przecież i w ubiegłym roku mieliśmy potężne burze na Pomorzu - mówi dla "Super Expressu" jasnowidz Jackowski z Człuchowa. - Uważam, że sierpień pod względem pogody będzie spokojny i bardzo ładny. Zaznaczam, że wyjątkiem mogą być dwa czy trzy dni. To rzecz normalna - tłumaczy. - W tym roku sierpień będzie trwał półtora miesiąca, oczywiście w cudzysłowie, bo to spokojne ciepło będzie z nami dłużej. Pogoda pozostanie stabilna do połowy września. Mam wrażenie, że wtedy drastycznie zmieni się aura. Ochłodzi się na krótko, ale niestety dość radykalnie, po czym ponownie przyjdzie ciepło - dodaje Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski przekazał nam także wieści, które mogą zmartwić wielu rolników. - Mam również wrażenie, że sierpień będzie najbardziej suchym miesiącem w tym roku. Nie znaczy to jednak, że wcale nie popada deszcz. Podsumowując, to będzie suchy i ciepły miesiąc - kończy jasnowidz. Może to oznaczać duże straty dla rolników. Sierpień jest bowiem ważnym miesiącem pracy na roli i zbierania plonów. Susza może pokrzyżować wiele planów.

Przeczytaj także: Jasnowidz Jackowski miał zaskakującą wizję: "PiS się rozpadnie!". Mówi o kompromitacji i nadziei na lepsze czasy

Krzysztof Jackowski mówi nam nie tylko o pogodzie, ale również o nadchodzących wydarzeniach politycznych. Jego zdaniem niewykluczone jest, że "PiS się rozpadnie"! O szczegółach tej przepowiedni przeczytasz w załączonej poniżej galerii zdjęć.

Tak mieszka jasnowidz z Człuchowa ze swoją piękną żoną Kasią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE