Koncert Michała Szpaka w bydgoskiej Filharmonii! Musisz tam być! [ZAPOWIEDŹ]

2019-10-04 10:45 AG
Koncert Michała Szpaka w bydgoskiej Filharmonii! Musisz tam być! [ZAPOWIEDŹ]
Autor: Materiały organizatora

Michał Szpak pojawi się w Bydgoszczy w sobotę, 12 października. Artysta kojarzony m.in. ze świetnym występem na Eurowizji z pewnością zgromadzili ogromną publiczność. Portal ESKA INFO Bydgoszcz ma dla was wejściówki na jego piękny koncert!

- Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała. Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu wokalisty. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje i multimedialne pokazy będą znakami rozpoznawczymi tej trasy, nie zabraknie jednak ważnego przesłania.

- Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety - tłumaczy Szpak.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił - przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, połączony z niezapomnianym show.

Koncert Michała Szpaka odbędzie się w sobotę, 12 października o godzinie 19 w Filharmonii Pomorskiej. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.