O krok od tragedii!

Osobówka została zgnieciona jak pudełko zapałek! Tylko cud uratował ich przed śmiercią [ZDJĘCIA]

2023-08-04 8:02

Koszmarny wypadek na drogach Nakła nad Notecią! Tamtejsi policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na obwodnicy miasta. Jak przekazali nam mundurowi, w wypadku uczestniczyły trzy pojazdy, w tym dwa ciężarowe. Dwie osoby trafiły do szpitala!

W środę, 2 sierpnia o godzinie 11.10 dyżurny nakielskiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym, do jakiego doszło w Nakle na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z ul. Mrotecką.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki man z naczepą, 62-letni obywatel Litwy, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego uderzył w tył Toyoty C-HR kierowanej przez 49-letnią mieszkankę Szczecina. W wyniku zderzenia Toyota została przepchnięta i uderzyła w znajdujący się przed nią pojazd ciężarowy marki Volvo, który oczekiwał na zmianę sygnalizacji świetlnej - wyjaśnia nam rzecznik KPP w Nakle nad Notecią.

W następstwie zdarzenia dwie osoby, kierująca i pasażer osobówki, zostali przewiezieni do szpitala na badania. Okoliczności tego zdarzenia, w prowadzonym postępowaniu, wyjaśniają nakielscy policjanci.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę