Wielkie ściganie!

Ostatni bieg City TRAIL w bydgoskim Myślęcinku [ZDJĘCIA]

2023-03-20 10:04

Bydgoski cykl biegów City TRAIL na mecie! 19 marca odbyły się ostatnie zawody. Zwycięstwo odnieśli Przemysław Ratajczyk oraz Katarzyna Piotrowska. Oboje mogą być z siebie dumni - niedzielne zwycięstwo zapewniło Przemkowi wygraną w klasyfikacji generalnej, natomiast Kasia wskoczyła na trzecie miejsce podium. Łącznie na starcie zameldowało się aż 446 osób. Zobaczcie naszą relację!

Ostatni bieg City TRAIL w bydgoskim Myślęcinku

Przed niedzielnym biegiem sytuacja w męskiej rywalizacji była bardzo ciekawa, bo każde zawody wygrywał inny biegacz. Przemysław Ratajczyk musiał dziś nie tylko zwyciężyć, ale zrobić to w wielkim stylu. Plan zrealizowany!

- Przygotowywałem się na ten bieg od poprzedniego startu w CITY TRAIL, czyli od 19 lutego. Wtedy to niespodziewanie wygrałem w swoje 30. urodziny. Tamten bieg otworzył mi furtkę, by powalczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej - mówił po biegu Przemysław Ratajczyk, zwycięzca dzisiejszego biegu i klasyfikacji generalnej CITY TRAIL w Bydgoszczy.

Męskie podium w ostatnim biegu to: Przemysław Ratajczyk (15:23), Jędrzej Wolski (15:31), Bartosz Kotłowski (15:37).

Najszybsze panie to: Katarzyna Piotrowska (czas 18:46), Marzena Rozpędzik (18:50) i Karolina Kruber (19:21). Dziewczyny zostały nagrodzone w ramach Pucharu Siły Kobiet Herbapolu Poznań. W klasyfikacji generalnej w Bydgoszczy triumfowała nieobecna tym razem Olga Ochal.

Pełne wyniki zawodów znajdują się TUTAJ. W biegach dla dzieci i młodzieży wzięło udział 140 młodych sportowców.