Żołnierz z Bydgoszczy uprawiał seks z 13-latką?! Do wszystkiego się przyznał

i

Autor: Shutterstock(2)

sprawę zgłosił jej ojciec

Żołnierz z Bydgoszczy uprawiał seks z 13-latką?! Śledczym wyjawił jedną rzecz. Mówił o zgodzie

2024-02-21 10:53

Szokujące doniesienia z Bydgoszczy! Jak przekazuje "Express Bydgoski", do Sądu Rejonowego w Wąbrzeźnie trafił akt oskarżenia w sprawie 20-letniego żołnierza, który miał uprawiać seks z 13-latką. Teraz mężczyźnie grozi kara więzienia. Sprawę zgłosił policji ojciec nastolatki.

Według ustaleń dziennikarzy gazety, śledztwo w sprawie żołnierza podejrzanego o współżycie seksualne z nastolatką, Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Południe prowadziła przez kilka miesięcy. Jednak - jak dowiedział się "Express" - dopiero na początku lutego postępowanie zakończono oskarżeniem 20-latka.

Zobacz: Tragedia w Bydgoszczy. Stanislav wpadł w szał i dźgał wszystkich nożem! Mykola i Yana nie mieli szans

- Oskarżony przyznał się do czynu, przy czym wyjaśniał, że do obcowania doszło za zgodą nieletniej - powiedział na łamach gazety prok. Łukasz Kawalec, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe do spraw wojskowych. Deklaracja mężczyzny nie ma jednak znaczenia, gdyż polskie prawo mówi jasno, że obcowanie płciowe z osobą nieletnią jest karalne. Sprawa zostanie rozstrzygnięta w wąbrzeskim sądzie. Zawiadomienie do policji jesienią ubiegłego roku złożył ojciec poszkodowanej 13-latki.

Dziennikarze dowiedzieli się także, że mężczyzna służył w stopniu szeregowego zasadniczej, dobrowolnej służby wojskowej, po ujawnieniu okoliczności sprawy odszedł z armii.

Myśliwy zostawił w lesie 14-letniego syna, uciekając przed policją

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki