Lubuskie: Wjechał w drzewo i wypadł z auta. Zginął na oczach 15-letniej pasażerki!

2021-06-12 22:26
Lubuskie: Wjechał w drzewo i wypadł z auta. Zginął na oczach 15-letniej pasażerki!
Autor: arc. Lubuskie: Wjechał w drzewo i wypadł z auta. Zginął na oczach 15-letniej pasażerki!

Po śmiertelnym wypadku jest zablokowana droga krajowa nr 29 między Cybinką i Słubicami w Lubuskiem. Zginął w nim 25-latek jadący audi, które uderzyło w drzewo. Jego 15-letnia pasażerka została ranna – poinformowała Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Okoliczności zdarzenia są wstrząsające. Z ustaleń wynika, że ofiara wypadła z samochodu po uderzeniu w drzewo.

Po śmiertelnym wypadku jest zablokowana droga krajowa nr 29 między Cybinką i Słubicami w Lubuskiem. Zginął w nim 25-latek jadący audi, które uderzyło w drzewo; jego 15-letnia pasażerka została ranna – poinformowała Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Do tragedii doszło w sobotę (12 czerwca), około godz. 20 na 23. kilometrze trasy nr 29 - przekazał zielonogórski oddział GDDKiA. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierowca audi jadąc w kierunku Słubic z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas, a następnie na pobocze, gdzie tyłem auta uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia młody mężczyzna wypadł z samochodu. Mimo podjętej reanimacji zmarł. Razem z nim jechała 15-letnia dziewczyna, która została ranna i przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. W miejscu wypadku dk 29 może być zablokowana przez kilka godzin. Policjanci kierują ruch na objazdy lokalnymi drogami przez Maczków, Rzepin i Radzików. (PAP)

Druh Damian odszedł na wieczną służbę w swoje urodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE