Gorzów. Zajechał drogę busowi, wysiadł i wybił szybę! Po chwili zderzył się z ciężarówką. Szok na S3 [ZDJĘCIA]

2021-06-05 18:15
Gorzów. Zajechał drogę busowi, wysiadł i wybił szybę! Po chwili zderzył się z ciężarówką. Szok na S3 [ZDJĘCIA]
Autor: KMP w Gorzowie Wielkopolskim Niesłychane zdarzenie na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Kierowca peugeota zajechał drogę prowadzącemu busa marki Volkswagen, wysiadł z auta i wybił w pojeździe drugiego kierowcy szybę, wykrzykując w jego stronę zdenerwowany. Po chwili wsiadł z powrotem do samochodu i chciał znowu włączyć się do ruchu, ale zrobił to tak niebezpiecznie, że doprowadził do zderzenia z ciężarówką. Co tak wzburzyło kierowcę peugeota na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim

Niesłychane zdarzenie na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Kierowca peugeota zajechał drogę prowadzącemu busa marki Volkswagen, wysiadł z auta i wybił w pojeździe drugiego kierowcy szybę, wykrzykując w jego stronę zdenerwowany. Po chwili wsiadł z powrotem do samochodu i chciał znowu włączyć się do ruchu, ale zrobił to tak niebezpiecznie, że doprowadził do zderzenia z ciężarówką. Co tak wzburzyło kierowcę peugeota na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim.

Gorzów. Zajechał drogę busowi, wysiadł i wybił szybę! Po chwili zderzył się z ciężarówką. Szok na S3

Wyjątkowo niebezpieczne zdarzenie na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim, które sprokurował kierowca peugeota. W środę 2 czerwca po godz. 16 mężczyzna jechał w stronę Zielonej Góry lewym pasem, gdy w pewnej odległości przed nim na jego pas wjechał bus marki Volkswagen poruszający się z mniejszą prędkością. To wystarczyło, by zdenerwować kierowcę peugeota, który zajechał drogę busowi, wysiadł z auta i wykrzykując w kierunku prowadzącego volkswagena, rozbił w nim szybę. Po chwili wrócił do swojego samochodu, by włączyć się do ruchu, ale zrobił to tak niebezpiecznie, że zderzył się na lewym pasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim z ciężarówką.

- Kierowca volkswagena przekazał policjantom, że nie zajechał nikomu drogi, a mężczyzna z peugeota wpadł w furię i nie dało się z nim prowadzić żadnej dyskusji. Po wycenie szkód w pojeździe zgłosi się ponownie do policjantów, by 38-latek odpowiedział za zniszczenie mienia - informuje policja w Gorzowie Wielkopolskim.

Czytaj też: Olszyny. Jej ukochany zginął w drodze na ślub, ona została ranna i walczy z nowotworem. Sprawca wypadku "śmiał jej się w twarz"

Kierowcy peugeota, który rozbił szybę w busie na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim, zabrano prawo jazdy.

- Jego zachowanie i gwałtowne manewry zdecydowanie odbiegały od przyjętych norm. Stworzył zagrożenie w ruchu drogowym, niewiele brakowało by zderzenie z jadącą ciężarówką miało katastrofalne skutki. To sytuacja, która w ogóle nie powinna mieć miejsca. Sprawa 38-letniego kierowcy zostanie przez policjantów skierowana do sądu - informuje policja w Gorzowie Wielkopolskim.

Czytaj też: Wypadek na S3 pod Gorzowem! Jedną osobę zabrał śmigłowiec, trzy inne - karetka! Trasa zablokowana po zderzeniu trzech aut [AKTUALIZACJA]

Gorzów. Zajechał drogę busowi, wysiadł i wybił szybę! Po chwili zderzył się z ciężarówką. Szok na S3 [ZDJĘCIA]

Policyjny pościg ulicami Wieliczki za 40-letnim krakowianinem. Miał przy sobie narkotyki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE