Próbował wyjść z domu przez balkon. Jego ciało zwisało z balustrady. Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce

i

Autor: Piotr Gajek/SUPER EXPRESS

Szokujące!

Ciało Andrzeja zwisało z balustrady. Makabrycznego odkrycia dokonała matka

2023-01-19 18:15

Potworna tragedia w miejscowości Golina (województwo wielkopolskie). Matka znalazła zwisające z balustrady ciało syna. 55-latek próbował wyjść z domu przez balkon. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna był pijany. Trwa policyjne śledztwo. Szczegóły na se.pl.

Tragiczne wieści z miejscowości Golina pod Jarocinem. Z pierwszych ustaleń wynika, że ofiara to Andrzej Ch., który w nocy z poniedziałku na wtorek (16/17 stycznia 2023 r.) próbował wydostać się z miejsca zamieszkania przez balkon. Wcześniej, jak donosi "Fakt" - drzwi wejściowe miały zostać zamknięte przez matkę, która chciała w ten sposób powstrzymać go od kupienia kolejnej butelki wódki. - Podczas schodzenia, trzy palce jednej ręki zaklinowały mu się w metalową balustradę. Mężczyzna zawisł na niej - podaje dziennik.

Tragedia w Golinie pod Jarocinem. Matka znalazła ciało Andrzeja

Ciało Andrzeja Ch. znalazła jego matka. Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna wcześniej pił alkohol. Służby czekają na wyniki badań. Na pewno do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Wiemy za to, że denat nie cieszył się dobrą opinią. - Był rozwiedziony, żona z dziećmi się wyprowadziła, a matka nie miała z nim łatwego życia. Kiedyś nawet po alkoholu coś miał jej zdemolować w domu - powiedziała "Faktowi" jedna z sąsiadek. Do tematu będziemy wracać. Rodzinie i bliskim mężczyzny składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Ciało 25-latka znaleziono w Rzeszowie
Listen on Spreaker.