Sprawę wyjaśnia policja

Ostrów Wielkopolskie. 20-letni druh Oliwier zginął w straszliwym wypadku! Siła uderzenia była ogromna [ZDJĘCIA]

2023-07-07 11:29

Tragiczny wypadek w Ostrowie Wielkopolskim. Kobieta kierująca bmw skręcała w lewo, wtedy w jej bok z dużą siłą uderzył motocykl. Niestety kierowcy motocykla, młodego strażaka OSP, nie udało się uratować. Sprawą wypadku zajmuje się policja.

Do wypadku doszło 6 lipca, po godzinie 19:30. Kobieta, która ze swoją rodziną jechała bmw, chciała na ulicy Wylotowej skręcić w lewo. Niestety wtedy w jej bok uderzył motocyklista.

Zobacz także: Mistrzyni parkowania z Gniezna zaskoczyła wszystkich. Wjechała na auto stojące obok [ZDJĘCIA]

Ślady zniszczenia auta mogą świadczyć o tym, że siła uderzenia była duża. Motocyklem jechał 20-letni strażak OSP, Oliwier R. Mimo pomocy i świadków, i wykwalifikowanych ratowników nie udało mu się uratować. Samochodem osobowym jechały 3 osoby, małżeństwo z dzieckiem ale nie odnieśli obrażeń. Sprawą wypadku zajmuje się już policja.

Przyjaciele żegnają Oliwiera. "Na zawsze zostaniesz w naszych sercach i pamięci"

Śmierć 20-latka wstrząsnęła całym Ostrowem Wielkopolskim. Zwłaszcza klubem tenisa stołowego, w którym trenował młody mężczyzna. - Oliwier przygodę z tenisem stołowym rozpoczął w naszym klubie i przez wiele lat reprezentował nasz klub w turniejach i meczach ligowych w kategoriach: kadet, junior i młodzieżowiec. Miał w życiu dwie pasje tenis stołowy i motoryzację. Rodzinie i przyjaciołom naszego zmarłego zawodnika składamy najgłębsze wyrazy współczucia. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach i pamięci. Żegnaj przyjacielu.. Wierzymy, że jeszcze się spotkamy i zagramy nie jeden mecz - czytamy na stronie LKS "Tajfun" Ostrów Wielkopolski.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?
Policjantka z Poznania walczy o życie! Koszmarny wypadek podczas służby
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany