Uczniowie wymuszali pieniądze od kolegów. Wśród bandytów są nieletni

i

Autor: Sergggio/cc0/pixabay W tej sprawie policja przedstawiła kilkanaście zarzutów, w tym rozboju i wymuszenia rozbójniczego / zdjęcie ilustracyjne.

Horror w szkole

Uczniowie wymuszali pieniądze od kolegów. Wśród bandytów są nieletni

2023-01-25 20:59

Skandal w jednej ze szkół średnich w Kole. Portal kolskiefakty.pl opisał przestępczy proceder polegający na wymuszaniu przez uczniów pieniędzy od kolegów. Policja przedstawiła bandytom kilkanaście zarzutów dotyczących między innymi rozboju i wymuszenia rozbójniczego. Tylko jeden z pięciu sprawców jest pełnoletni.

Koło. Skandal w jednej ze szkół średnich. Uczniowie wymuszali pieniądze od kolegów

W jednej ze szkół średnich w Kole dochodziło do bulwersującego procederu. Jak opisał portal kolskiefakty.pl, uczniowie wymuszali pieniądze od swoich kolegów. Skandaliczne praktyki miały miejsce w obecnym roku szkolnym. O sprawie została poinformowana policja, która pięciu sprawcom przedstawiła kilkanaście zarzutów, w tym rozboju i wymuszenia rozbójniczego. Tylko jeden z bandytów ma ukończone 18 lat. Swoje zachowanie może on przypłacić nawet więzieniem. Czterech pozostałych chuliganów będzie odpowiadać przed sądem dla nieletnich. 

Wobec uczniów jednej ze szkół średnich na terenie Koła prowadzone były czynności w związku ze zgłoszeniem wymuszenia przez nich pieniędzy od innych uczniów. Podejrzanym przedstawiono kilkanaście zarzutów, między innymi o przestępstwa rozboju i wymuszenia rozbójniczego - powiedział Kolskim Faktom st. asp. Daniela Boły, oficer prasowy policji w Kole.

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Ojciec zabitego żołnierza chce najwyższej kary dla Huberta S., który po pijanemu zabił mu syna

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki