Wyciągnęli zszokowanego mężczyznę z kanapy i zakuli w kajdanki

i

Autor: KPP w Ostrowie Wielkopolskim Wyciągnęli zszokowanego mężczyznę z kanapy i zakuli w kajdanki

Wszystko na nic!

Wyciągnęli zszokowanego mężczyznę z kanapy i zakuli w kajdanki

2023-08-08 11:23

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali poszukiwanego 28-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Nie byłoby w tej akcji nic nadzwyczajnego, gdyby nie desperacki krok mężczyzny. Delikwent ukrył się w... kanapie. Na niewiele to się jednak zdało.

Poszukiwani za przestępstwa często robią bardzo wiele, aby uniknąć spotkania z policjantami. Tak było w przypadku mieszkańca powiatu ostrowskiego (woj. wielkopolskie), który ukrył się w schowku kanapy. Kryminalni wyciągnęli go stamtąd i założyli mu kajdanki. - Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu - informuje nas podkom. Małgorzata Michaś, oficer prasowa KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrów Wielkopolski: Z kanapy do aresztu. 28-latek zatrzymany

28-letni przestępca trafił do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał wyrok 1 roku i 7 miesięcy pozbawienia wolności. Na swoim koncie ma sprawy, związane z narkotykami. Akcja z 3 sierpnia może i nietypowa, ale co najważniejsze dla kryminalnych - przyniosła oczekiwany skutek. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś/aś kiedyś styczność z narkotykami?
Policyjny pościg ulicami Łodzi. 25-latek był poszukiwany