Google Doodle świętuje Dzień Ojca 2022. Jakie życzenia złożyć tatom 23 czerwca?

i

Autor: JessicaHorkey/cc0/Pixabay.com Google Doodle świętuje Dzień Ojca 2022. Jakie życzenia złożyć tatom 23 czerwca?

Google Doodle świętuje Dzień Ojca 2022. Jakie życzenia złożyć tatom 23 czerwca?

2022-06-23 9:48

Google Doodle nie zapomniał o Dniu Ojca 2022. Na przypadające 23 czerwca święto światowy gigant przygotował kilka okolicznościowych grafik, które można zobaczyć, otwierając wyszukiwarkę Google. Dzień Ojca 2022 jest celebrowany nie tylko w Polsce, choć nie wszędzie święto obchodzi się 23 czerwca. Niezależnie od tego warto pamiętać o życzeniach dla swojego taty z okazji Dnia Ojca 2022.

Google Doodle świętuje Dzień Ojca 2022. Jakie życzenia złożyć tatom 23 czerwca?

Nie tylko Polacy świętują 23 czerwca Dzień Ojca 2022, bo jego obchodów przyłączyło się także Google Doodle. To specjalna funkcja, którą wprowadziła firma, polegająca na tymczasowej zmianie logotypu Google, by nawiązać do ważnego święta, wydarzenia, rocznicy tudzież innej rzeczy. W Dniu Ojca 2022 na stronie najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki pojawiło się w sumie kilka grafik nawiązujących do obchodów święta wszystkich tatów. Nie wszędzie przypada ono 23 czerwca, bo np. we Włoszech i na Półwyspie Iberyjskim to 19 marca, czyli dzień świętego Józefa. Z kolei m.in. we Francji, w Holandii czy na Ukrainie Dzień Ojca świętuje się zawsze w 3. niedzielę czerwca - w tym roku był to 19 czerwca. Niezależnie od daty celebrowania tego dnia wymarzyć sobie lepszą okazję, by złożyć życzenia swoim tatom.

Jeśli nie macie żadnych oryginalnych pomysłów, czego można im życzyć z okazji Dnia Ojca 2022, przygotowaliśmy listę najlepszych życzeń, które można wysłać swoim tatom: SMS-em, Messengerem lub WhatsAppem. Znajdziecie je tutaj: Najlepsze życzenia na Dzień Ojca. Wierszyki i śmieszne życzenia dla taty na Dzień Ojca 2022.

Sonda
Obchodzisz Dzień Ojca?
Henryk Michałowski ma 81 lat, przygotowuje sie do kolejnego półmaratonu.