ciężarówka, tir,

i

Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe Autostrada A4: Kierowca kilkutonowej ciężarówki zasnął za kierownicą

Duży transport na DK74. Co wiózł? "Kuriozum"

"Kuriozum"! Kompletnie pijany prowadził duży transport! Nie zgadniecie, co wiózł!

2022-11-23 11:17

Świętokrzyska policja relacjonuje obywatelskie ujęcie kompletnie pijanego 33-letniego kierowcy, który odpowiadał za zestaw pojazdów. Zaskoczenie spotęgowało to, co przewoził. Zresztą w warunkach recydywy. Mężczyzna może wyjść z więzienia za 5 lat.

Świętokrzyskie: Kuriozum! Kompletnie pijany kierował zestaw pojazdów. Stawał i nagle przyspieszał

Świętokrzyska policja relacjonuje zatrzymanie pijanego kierowcy w Bidzinach, niewielkiej miejscowości na południowy wschód od Ostrowca Świętokrzyskiego. 33-letni mężczyzna odpowiadał za zestaw pojazdów. O dziwnym zachowaniu kraśnicką komendę zaalarmowali inni kierowcy. Naoczni świadkowie twierdzą, że ciężarówka Daf, kierując się w stronę Opatowa, zjeżdżała na przeciwległy pas, zwalniała i nagle przyspieszała bez wyraźnego powodu.

Zobacz też: Nie żyje 22-latek. Horror na strzelnicy w Kielcach

Auto zatrzymali policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego ożarowskiego komisariatu. - Badanie alkomatem wykazało, że 33 – latek z województwa śląskiego kierował zestawem pojazdów mając w organizmie 2,8 promila alkoholu - podają. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna przewoził... piwo! "Kuriozum" - komentuje biuro prasowe, dodając że 33-latek w czerwcu tego roku popełnił podobne przestępstwo - tracąc uprawnienia. Być może informacja przekazana przez świadka uratowała niejedno życie. 33-latek może teraz trafić do więzienia na 5 lat. O wyroku zdecyduje sąd.

Sonda
Czy pijesz regularnie alkohol?
Nasi Partnerzy polecają