zaginiony

i

Autor: Shutterstock; Archiwum prywatne

ktokolwiek widział

Zaginął 25-letni Patryk Jach. Dramatyczny apel matki: "Synu, błagam daj jakikolwiek znak życia"

25-letni Patryk Jach wyszedł z domu, zostawiając wszystkie rzeczy osobiste jakby miał za chwilę wrócić. Mimo podjętych od razu poszukiwań przez policję i strażaków, nie natrafiono na żaden ślad Patryka. Jego mama wystosowała dramatyczny apel: "Patryk, synu, Patryk, synu błagam daj jakikolwiek znak życia".

Zaginął 25-letni Patryk Jach. Szuka go zrozpaczona matka

Patryk Jak ostatni raz był widziany 12 sierpnia 2023 roku między godziną 14.00 a 15.00. To wtedy wyszedł ze swojego domu rodzinnego w miejscowości Kupimierz nic nikomu nie mówiąc. W swoim pokoju pozostawił telefon, portfel z dokumentacją oraz wszystkie rzeczy osobiste. Wyglądało to tak jakby miał za chwilę wrócić.  Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi, a jego dalsze losy są nieznane. 

Matka młodego mężczyzny wystosowała dramatyczny apel.

- Patryk , synu błagam daj jakikolwiek znak życia. Od soboty moje życie zatrzymało się w miejscu. Nie wiemy co myśleć, nie wiemy gdzie Ciebie szukać. Zawsze byliśmy dla siebie wsparciem synku i wiedz, że cokolwiek się stało możesz na mnie liczyć, serce mi pęka na pół... Kochamy Cię i bardzo martwimy - zwróciła się do syna.

Według relacji mamy, Patryk jest odpowiedzialnym,spokojnym młodym mężczyzną. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, by wyszedł z domu nikomu nic nie mówiąc.

RYSOPIS

  • Wzrost: około 185 cm
  • Włosy: ciemny blond, krótkie.
  • Oczy: niebieskie.
  • Szczupłej budowy ciała.
  • Patryk ma dwa pieprzyki po lewej stronie szyi.
  • Ubrany był w jasny t-shirt, czarne spodnie jeansowe, granatowe buty sportowe oraz czarną bluzę na suwak z logo 4F .

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą Komendą Policji lub pod numerem alarmowym na terenie całego kraju 112.

Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Listen on Spreaker.