Czołgi przegrały z koronawirusem. Zlot Militarny w Bornem Sulinowie odwołany!

2020-05-29 12:23 phd/bs
Zlot Militarny w Bornem Sulinowie odwołany!
Autor: Paulina Horbatowska - Deciuk Zlot Militarny w Bornem Sulinowie odwołany!

Ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce organizatorzy nie mogli odpowiednio przygotować się do sierpniowego zlotu militarnego w Bornem Sulinowie. I nawet nowe wytyczne co do organizacji imprez masowych nie pozwalają na organizację tego wydarzenia. Wszyscy zlotowicze na kolejną edycję tej militarnej imprezy będą musieli poczekać aż do przyszłego roku.

- Nawet jeśli liczba uczestników imprez masowych się zwiększy to my na naszym terenie, który nie jest ogrodzony nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że może być taka, a nie inna liczba osób - tłumaczy Jarosław Marczyński Prezes Stowarzyszenia Miłośników Militarnej Historii Bornego Sulinowa.

- Następnym tematem, który jest bardzo ważny to są mieszkańcy Bornego Sulinowa. Jak wszyscy wiemy średnia wieku w Bornem Sulinowie jest powyżej 65+. Zdrowie zlotowiczów i mieszkańców miasta jest najważniejsze. Odmówiliśmy sobie w życiu z tytułu pandemii wiele rzeczy, trudno przeżyjemy i to. 

Organizatorzy imprezy zapewniają, że jeśli tylko sytuacja na to pozwoli, będą chcieli najbliższy zlot zorganizować już po nowym roku.

Byłaby to zimowa edycja Zlotu Militarnego w Bornem Sulinowie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

28 ton nazistowskiego złota ukryte na Dolnym Śląsku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.