Otwarte okno

i

Autor: Michał Rejduch Otwarte okno w mieszkaniu

Trafił do szpitala

Pijany nastolatek wypadł z okna w bloku! Groza na osiedlu w Oświęcimiu

2023-06-13 11:41

Na osiedlu Chemików w Oświęcimiu pijany 19-latek wypadł z okna znajdującego się pierwszym piętrze bloku. Chwilę wcześniej młody mężczyzna został przyprowadzony do mieszkania przez swoich znajomych. To właśnie oni zauważyli 19-latka leżącego przed blokiem po groźnym upadku i udzielili mu pierwszej pomocy. Poszkodowany trafił do szpitala z urazem barku.

Groźny wypadek w Oświęcimiu. Pijany 19-latek wypadł z okna 

W nocy z poniedziałku na wtorek (12/13 czerwca) na osiedlu Chemików w Oświęcimiu doszło do bardzo groźnego wypadkuPijany 19-latek wypadł z okna mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze bloku. Chwilę wcześniej został tam wprowadzony przez swoich znajomych. Pozbawiony ich pomocy najwidoczniej nie był w stanie ocenić niebezpieczeństwa związanego ze zbliżaniem się do okna w stanie nietrzeźwości. Młody mężczyzna i tak może mówić o dużym szczęściu. Pierwszej pomocy udzielili mu znajomi, którzy chwilę wcześniej wprowadzili go do mieszkania. Na miejsce wezwano również załogę pogotowia ratunkowego. Poszkodowany z urazem barku trafił do szpitala.

Zgłoszenie dotyczące młodego, nietrzeźwego mężczyzny, który wypadł z okna swojego mieszkania, napłynęło około godziny 23. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratunkowe. 19–latek był przytomny. Doznał urazu barku. Został przewieziony do szpitala - przekazała PAP asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowa KPP Oświęcim.

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy?
17-latek z siekierą napadał na Żabki