Skandal podczas meczu! Kibol zaatakował piłkarza. Uderzył go w twarz

i

Autor: ToNic-Pics/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Groza

Skandal podczas meczu! Kibol zaatakował piłkarza. Uderzył go w twarz

2023-09-11 12:17

Skandal podczas meczu piłki nożnej w Jawiszowicach! Zawodnik drużyny przyjezdnej po tym, jak schodził z boiska po otrzymaniu czerwonej kartki został zaatakowany przez pseudokibica. Bezpośrednio po incydencie sprawca uciekł, ale dzień później sam zgłosił się na policję. Poszkodowany doznał stłuczenia głowy.

Jawiszowice. Skandal podczas meczu piłkarskiego. Pseudokibic uderzył zawodnika

Nadspodziewanie duże emocje wywołał IV-ligowy mecz piłki nożnej, rozgrywany w sobotę (9 września) w Jawiszowicach (powiat oświęcimski). Niestety w tym przypadku nie chodziło o piękne akcje zawodników i wspaniałe bramki, ale o wybuch agresji jednego z pseudokibiców. Mężczyzna zaatakował schodzącego z murawy piłkarza drużyny przyjezdnej. Jak relacjonuje małopolska policja, do incydentu doszło, gdy sportowiec otrzymał czerwoną kartkę i został odesłany przez sędziego do szatni. Wtedy podbiegł do niego jeden z kiboli, który uderzył piłkarza w twarz. Poszkodowany pod opieką ratowników medycznych został przewieziony do szpitala. Podczas badań lekarze stwierdzili u niego stłuczenie głowy.

Agresor uciekł. Dzień później sam zgłosił się na policję

Napastnika, który uderzył piłkarza nie udało się zatrzymać bezpośrednio po zdarzeniu, bo uciekł on z obiektu sportowego. 50-letni mieszkaniec Jawiszowic odnalazł się dzień później. Wiedząc, że jest poszukiwany sam zgłosił się na komisariat policji w Brzeszczach. Mężczyzna został przesłuchany. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności sobotniego incydentu w Jawiszowicach. 

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Pobili na śmierć seniora z Czaczowa