Małopolska Policja on Twitter

i

Autor: brak danych Małopolska Policja on Twitter

Tragiczny wypadek na obwodnicy Bochni, nie żyje dwoje 19-latków

2018-08-11 11:59

Dwie osoby zginęły, trzy trafiły do szpitala - to po tragicznym wypadku na drodze krajowej numer 94, na obwodnicy Bochni. Samochód osobowy wjechał prosto pod ciężarówkę przewożącą bydło. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Policja ustala przyczyny wypadku. - Na razie nie wiadomo, dlaczego 21-letni kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w TIR-a. Mężczyzna był reanimowany na miejscu i trafił do szpitala, gdzie odzyskał przytomność. Dwoje jego pasażerów nie przeżyło wypadku. To 19-letnia kobieta i 19-letni mężczyzna, oboje byli mieszkańcami Bochni - relacjonuje Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

Ranni zostali też kierowca TIR-a i jego pasażer. Obaj trafili do szpitala. Na drodze krajowej numer 94, na odcinku z Krakowa do Tarnowa, są bardzo duże utrudnienia, które mogą potrwać nawet kilka godzin. - Ciężarówka leży w rowie, w środku znajduje się bydło, by wydobyć ją bezpiecznie dla zwierząt trzeba sprowadzić ciężki sprzęt specjalistyczny - informuje Sebastian Gleń. Policja prowadzi na objazdy przez Bochnię. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE