Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie ANWA Toyota al. Pokoju. Zajrzyj na Dni Otwarte 18-19 listopada!

2017-11-13 9:56
ANWA
Autor: Materiały prasowe ANWA

W salonie ANWA Toyota al. Pokoju rusza wyprzedaż rocznika 2017! Jest w czym wybierać. Sprawdźcie! 

Wyprzedaż rocznika 2017 i Dni Otwarte 18-19 listopada

Wyprzedażowe ceny samochodów rocznika 2017 są kuszące! To jeden z lepszych momentów na zakup nowego auta. Toyota AYGO, nowy LC150, RAV4, CH-R i wiele innych modeli będzie można poznać bliżej w salonie ANWA Toyota przy al. Pokoju 57 w Krakowie podczas Dni Otwartych. A te już 18 i 19 listopada! 

Wszystkie szczegóły wyprzedaży wraz z cennikiem znajdziecie na stronie internetowej

ANWA
Autor: Materiały prasowe ANWA

ANWA Toyota al. Pokoju

ANWA Toyota al. Pokoju to nie tylko najlepsze oferty na nowe samochody. To również sprzedaż i skup samochodów używanych wszystkich marek, najlepszy serwis mechaniczno-blacharski, nierysująca myjnia i mistrzowska obsługa.

ANWA Toyota al. Pokoju to największy dealer Toyoty w Krakowie. Z branżą jest związany od 30 lat. Salon samochodowy zajmuję powierzchnię aż 8,8 tys. metrów kwadratowych. Oferuje pełną gamę modeli samochodów Toyota. Salon świadczy kompleksową obsługę - od pomocy w wyborze wymarzonego samochodu, przez jego kontrolę na stacji pojazdów, ewentualne naprawy, aż po sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów. 

ANWA to nie tylko profesjonalizm i najwyższa jakość, ale i przyjazna atmosfera. W salonie można spędzić czas przy aromatycznej kawie lub herbacie i odprężyć się m.in. na fotelu z masażem. ANWA wyznaje zasadę, że dobre decyzje to te podjęte przez... zrelaksowanego człowieka!

Więcej szczegółów na stronie www.anwa.eu.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE