MPK Łódź: Linia W wydłużona do ronda Broniewskiego! [ROZKŁAD JAZDY]

2020-04-03 14:52 BE

Aby usprawnić dojazdy na Dąbrowę linia W zostaje wydłużona do ronda Broniewskiego. Sprawdźcie jej nową trasę i rozkład jazdy.

Jak tłumaczy łódzki magistrat, pomimo obecnej sytuacji i ograniczeń, Dąbrowa Przemysłowa, to nadal jeden z obszarów, do którego dojeżdża do pracy duża ilość mieszkańców.

- Do tej pory podwoiliśmy liczbę kursów na linii W, wprowadzone zostały dodatkowe kursy na linii 69, a część kursów obsługiwana jest dwoma autobusami, aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc w pojazdach. Chcąc jeszcze poprawić dojazdy na Dąbrowę i zapewnić bezpieczną ilość miejsc, od poniedziałku 6 kwietnia, linia W z Widzewa, wydłużona zostanie do ronda Broniewskiego u zbiegu Broniewskiego z Rydza-Śmigłego. Ponadto zgodnie z sugestiami pasażerów, dołożyliśmy kursy w godzinach zmian w pracy - informuje łódzki magistrat.

Przypomnijmy, ze zwiększoną częstotliwością jeździ również tramwajowa linia 2, a grafiki komunikacji miejskiej dopasowywane są m.in. do zmieniających się grafików pracy w największych łódzkich zakładach.

Nowa trasa linii W:

RONDO INWALIDÓW – Maszynowa, Służbowa, Augustów, Rokicińska, Puszkina, Dąbrowskiego, Lodowa, Ossendowskiego, Dąbrowskiego, Tatrzańska, Broniewskiego – RONDO BRONIEWSKIEGO

SPRAWDŹ: Gdzie kupić Super Express w trakcie kwarantanny?

RONDO BRONIEWSKIEGO – Broniewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego, Ossendowskiego, Lodowa, Dąbrowskiego, Puszkina, Techniczna, Puszkina, Rokicińska, Augustów, Służbowa, Maszynowa – RONDO INWALIDÓW.

Tu sprawdzicie rozkłady:

Posłuchaj, jak dbać o dłonie w obliczu koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
KoronawirusRaport: Łódź 02.04

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.