Tak Piotrków Trybunalski bawi się podczas epidemii! Koronaparty, czyli LIBACJA nieletnich!

2020-03-27 19:06 MG
Koronawirusowa impreza: Tak nastolatkowie z Piotrkowa Trybunalskiego spędzają kwarantannę!
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe/bridgesward Koronawirusowa impreza: Tak nastolatkowie z Piotrkowa Trybunalskiego spędzają kwarantannę!

Piętnastolatka z dwoma promilami w izolatce na oddziale dziecięcym - to efekt "Koronaparty", imprezy, która trafiła już nawet na salę obrad Rady Powiatu. Młodzież wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością. Jakie poniosą konsekwencje?

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego dostali wezwanie do zakłócania ciszy nocnej na jednym z lokalnych osiedli. Na miejscu zastali grupę ośmiu osób w różnym wieku. Jak informuje Radio Łódź - jedna osoba była trzeźwa. W mieszkaniu były też osoby nieletnie.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zakłócania ciszy nocnej. Zostanie także przeprowadzone postępowanie karne w sprawie rozpijania małoletnich oraz demoralizacji

podała Izabela Gajewska, rzeczniczka piotrkowskiej policji.

Imprezowicze, przechodzicie do historii!

O tej imprezie wspomniano w czwartek, 26 marca na sesji Rady Powiatu. Starosta Piotr Wojtysiak okrzyknął ją "koronaparty". 15-latka trafiła do izolatki, a teraz przebywa na oddziale dziecięcym. Co z resztą imprezowiczów? Na razie nie wiadomo.

Polacy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z koronawirusem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.