Miesiącami GWAŁCIŁ 14-latkę?! Miał wywozić ją do lasu i hotelu. PRZERAŻAJĄCE!

2020-01-15 7:55 mt
Miesiącami GWAŁCIŁ 14-latkę?! Miał wywozić ją do lasu i do hotelu. PRZERAŻAJĄCE!
Autor: pixabay.com/ninocare

Przerażająca historia z Lubelszczyzny! Prokuratura podejrzewa, że 32-letni mężczyzna miesiącami gwałcił 14-latkę! Miał wywozić ją do lasu i do hotelu. Groził, że zabije ją i jej bliskich. Piekło dziewczynki zostało przerwane, gdy mężczyznę zatrzymała policja. Jaką karę poniesie?

32-latek z Białej Podlaskiej (Lubelskie) miesiącami gwałcił 14-latkę?! O sprawie informuje tygodnik „Słowo Podlasia”. Jak opisują dziennikarze – piekło dziewczynki trwało bardzo długo. Mężczyzna miał wywozić ją do lasu i do hotelu. Groził, że zabije… Opis tej zbrodni przeraża!

Norbert J. usłyszał szereg zarzutów. Śledczy podejrzewają, że przez wiele miesięcy (od lipca 2018 do marca 2019) obcował płciowo z nastolatką i dopuszczał się tzw. innych czynności seksualnych. Później było tylko gorzej…

Zarzuty za okres od kwietnia do grudnia 2019 dotyczą doprowadzenia małoletniej groźbą do obcowania płciowego. Śledczy nie zdradzają, w jakich okolicznościach doszło do zbrodni. Wiemy, że 32-latek miał wielokrotnie gwałcić 14-latkę.

Jak informują dziennikarze „Słowa” – Norbert J. miał też zastraszać dziewczynkę i jej rodziców. To właśnie oni powiadomili policję. 30 grudnia 32-latek został zatrzymany. Trafił do aresztu. Na proces poczeka za kratami.

Prokuratura nie ujawnia szczegółów sprawy ani okoliczności zbrodni, jakich dopuszczał się Norbert J. Dziennikarze tygodnika ustalili, że do gwałtów dochodziło w Białej Podlaskiej i okolicach. Mężczyzna miał wywozić nastolatkę do lasu i do hotelu…

32-latek za przestępstwa seksualne może zostać skazany na 12 lat więzienia.