Tarnawatka: DRAMAT na drodze! Kierowca ROZJECHAŁ pieszego. 49-latek nie żyje

2020-02-12 21:16 mt
Tarnawatka: DRAMAT na drodze! Kierowca ROZJECHAŁ pieszego. 49-latek nie żyje
Autor: KWP Lublin

Dramatyczny wypadek w Lubelskiem. W Tarnawatce kierowca rozjechał pieszego. 49-latek nie żyje, zginął na miejscu. Co tam się stało? Dlaczego mężczyzna leżał na jezdni? Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tragedii.

Do dramatycznego wypadku na drodze w Tarnawatce (pow. tomaszowski) doszło w poniedziałkowe popołudnie (ok. godz. 17.40).

Kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet, 58-letni mieszkaniec Zamościa, najechał na leżącego na środku jezdni 49-letniego mieszkańca Tarnawatki – informuje asp. Agnieszka Leszek z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Niestety, 49-letni mężczyzna zginął na miejscu wypadku. Wszystko wydarzyło się poza obszarem zabudowanym, na nieoświetlonym odcinku drogi. Dokładne okoliczności tragedii ma wyjaśnić trwające śledztwo. Wiemy, że kierowca osobówki był trzeźwy.

– Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – dodaje Leszek.