Wypadek z udziałem karetki w Lublinie! W środku kobieta z zagrożoną ciążą! [WIDEO]

2020-02-13 18:54
Karetka - zdj. poglądowe
Autor: pixabay.com Odnaleziono zaginioną dziewczynkę z Czelatyc! 12-latka była WYCHŁODZONA!

Wypadek w Lublinie. W czwartek 13 lutego po godz. 15.00 na skrzyżowaniu ul. Łęczyńskiej i Fabrycznej doszło do zderzenia samochodu osobowego z karetką. W środku drugiego z pojazdów znajdowała się kobieta jadąca do szpitala z zagrożoną ciążą. Aż cztery osoby były poszkodowane.

Do zdarzenia doszło 13 lutego około godz. 15.30. Jak podaje serwis Lublin 112 w zderzeniu karetki z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ul. Łęczyńskiej i Fabrycznej ucierpiały cztery osoby. - W jadącą na sygnale od strony Majdanka karetkę pogotowia uderzyło osobowe audi skręcające w ul. Łęczyńską. Karetka uderzyła jeszcze w toyotę - powiedziała kom. Anna Kamola dla Kuriera Lubelskiego.

W karetce znajdowała się kobieta, która jechała do szpitala z zagrożoną ciążą. Po wypadku została ona przetransportowana do placówki medycznej innym wozem ratunkowym. Do szpitala trafiły jeszcze trzy osoby - kierowca osobówki i dwie osoby z personelu karetki. Na miejscu w związku ze zdarzeniem występowały spore utrudnienia. Policja zajmuje się ustalaniem szczegółów tego zdarzenia.