Koronawirus w warmińsko-mazurskim. 3 NOWE PRZYPADKI, wszystkie z jednego powiatu! Kim są pacjenci?

2020-04-06 10:12 SCH
Szpital zakaźny w Ostródzie
Autor: PAWEŁ KICOWSKI/SUPER EXPRESS Szpital zakaźny w Ostródzie

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek (6 kwietnia) o blisko 100 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w naszym kraju! Trzy osoby pochodzą z woj. warmińsko-mazurskiego! Sprawdź najnowsze dane o koronawirusie w Polsce.

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Kim są pacjenci?

99 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Taką informację przekazało w poniedziałek (6 kwietnia) Ministerstwo Zdrowia. Rośnie też liczba chorych na Warmii i Mazurach. COVID-19 stwierdzono u 83 osób w woj. warmińsko-mazurskim. Jedna osoba zmarła, a pięć wyzdrowiało. Coraz bardziej zbliżamy się do liczby 100 potwierdzonych zachorowań w regionie.

Kim są nowi pacjenci z Warmii i Mazur? To młody mężczyzna oraz kobieta i mężczyzna w średnim wieku. Wszyscy są z powiatu iławskiego. Przebywają w domu. 

Czy koronawirus zmutował w jeszcze groźniejszą postać?

Mamy 99 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 18 osób z woj. śląskiego, 14 osób z woj. małopolskiego, 12 osób z woj. wielkopolskiego, 10 osób z woj. świętokrzyskiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. pomorskiego, 6 osób z woj. podlaskiego, 6 osób z woj. opolskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego - czytamy we wpisie Ministerstwa Zdrowia w mediach społecznościowych. W sumie na koronawirusa w Polsce zachorowało 4201 osób.

Koronawirus w Polsce. Już prawie 100 ofiar

Niestety, coraz bliżej do 100 ofiar śmiertelnych koronawirusa w Polsce. W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci czterech kolejnych pacjentów. W sumie na COVID-19 zmarło 98 pacjentów. - Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci czterech kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 40-letnia kobieta hospitalizowana w Krotoszynie, 87-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach, 61-letni mężczyzna hospitalizowany we Wrocławiu i 75-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie - napisał resort zdrowia.

CZTERY kolejne OFIARY śmiertelne. Wśród nich 40-latka. Koronawirus w Polsce [RELACJA NA ŻYWO]

Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Tak policja walczy z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koronawirus na Warmii i Mazurach