Śmieciarka

i

Autor: Adam Burakowski/REPORTER Śmieciarka przycisnęła 15-latka do ogrodzenia. Nastolatek trafił do szpitala

Tragedia była blisko

Śmieciarka przycisnęła 15-latka do ogrodzenia. Nastolatek trafił do szpitala

2023-03-13 16:36

W Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie) kierowca śmieciarki podczas cofania przycisnął do ogrodzenia 15-latka, który chciał przebiec za pojazdem. Poszkodowany chłopiec trafił do szpitala.

Do tego niecodziennego wypadku doszło na ul. Pileckiego w Działdowie. O zdarzeniu powiadomiła policję szkoła, do której chodzi nastolatek. - Kierujący śmieciarką 61-latek podczas manewru cofania przycisnął do ogrodzenia 15-latka, który chciał przebiec za tym pojazdem - przekazała PAP mł. asp. Justyna Nowicka z działdowskiej policji.

W rozmowie z osobami obsługującymi śmieciarkę chłopiec miał oświadczyć, że nic mu się nie stało, jednak w szkole poczuł się gorzej i trafił do pielęgniarki. Jak podała policja, nastolatek został przewieziony karetką pogotowia na badania do szpitala w Działdowie, a następnie - ze względu na podejrzenie odmy płucnej - do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Policjanci prowadza postępowanie, które ma ustalić z czyjej winy doszło do tego wypadku. Wiadomo, że kierowca śmieciarki był trzeźwy.

Sonda
Czy piesi powinni zawsze mieć pierwszeństwo na pasach?
13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki