Tragiczny wypadek na obwodnicy Olecka. Cztery osoby zginęły!

i

Autor: Pixabay Tragiczny wypadek na obwodnicy Olecka. Cztery osoby zginęły!

Straszna tragedia na obwodnicy w Olecku! Na miejscu zginęły cztery osoby

2020-09-13 12:45

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (13 września) na obwodnicy Olecka. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęły cztery starsze osoby. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji i prokurator.

Do wypadku doszło w niedzielę (13 września) około 9:00. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 655 z obwodnicą Olecka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki KIA i Fiat.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji wynika, że zjeżdżający z obwodnicy na DW 655 fiat nie ustąpił pierwszeństwa. Wszystkie osoby jadące fiatem zginęły. Były to osoby starsze, które prawdopodobnie nie mieszkały w powiecie oleckim.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, na obwodnicy w Olecku pracują aż cztery zastępy straży pożarnej, funkcjonariusze policja, oraz ratownicy. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Obwodnicą jechała kia. W tym samym czasie do ruchu na obwodnicy chciał się włączyć fiat, który nie ustąpił pierwszeństwa. Wszyscy podróżujący fiatem zginęli na miescu – powiedziała w rozmowie z PAP oficer prasowa policji w Olecku Justyna Sznel.

Na miejscu wypadku ma się pojawić prokurator. Ruch na drodze pozostanie zablokowany przez kilka następnych godzin.

Nie od dziś skrzyżowanie DW 655 z obwodnicą Olecka uchodzi za niebezpieczne miejsce. Miało tu miejsce już wiele wypadków. W zeszłym roku dokładnie w tym samym miejscu zginął kierowca skutera. W ciągu ubiegłego roku doszło tam w sumie do 5 wypadków, w których zginęła jedna osoba i aż 6 zostało rannych.

Pobili policjantów na służbie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE