Warmia i Mazury. IMGW ostrzega przed burzami z gradem! Prognoza pogody, 27 lipca

2021-07-27 9:19
Burza
Autor: Pixabay Prognoza pogody dla Warmii i Mazur we wtorek, 27 lipca. IMGW prognozuje burze z gradem.

Prognoza pogody dla Warmii i Mazur we wtorek, 27 lipca. Przed nami kolejny dzień z burzami. IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia (żółty alert) przed burzami z gradem w woj. warmińsko-mazurskim. Burzom towarzyszyć będą opady deszczu i wichury, lokalnie spadnie grad. Szczegóły prognozy w artykule.

Jaka będzie pogoda na Warmii i Mazurach we wtorek, 27 lipca? Nie mamy dobrych wiadomości. Przed nami kolejny dzień z niebezpieczną aurą. Towarzyszyć będą nam burze, opady deszczu, a także gradu oraz wichury. IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia dla całego woj. warmińsko-mazurskiego przed burzami z gradem. Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru lokalnie do 80 km/h. Miejscami grad. Burze mają wystąpić już przed południem i pozostać z nami do końca dnia. Prawdopodobieństwo występowania burz z gradem na Warmii i Mazurach synoptycy IMGW oceniają na 80 proc.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jechał bez pasów i zginął. Tragiczny wypadek pod Nidzicą

Burza w Łodzi. Poranne oberwanie chmury nad miastem. Rozlewiska na ulicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE