Jechał bez pasów i zginął. Tragiczny wypadek pod Nidzicą

2021-07-26 11:13
Tragiczny wypadek w powiecie nidzickim
Autor: wm.policja.gov.pl Tragiczny wypadek w powiecie nidzickim. Zginął 49-letni mężczyzna.

Tragedia w powiecie nidzickim (woj. warmińsko-mazurskie). W wypadku samochodowym zginął 49-letni mężczyzna. Mieszkaniec gminy Kozłowo, jadący oplem, zjechał z jezdni i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Kierowca zginął na miejscu, podróżował sam. Jak ustalili policjanci, w chwili wypadku, 49-latek nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-letni mieszkaniec gminy Kozłowo, kierując pojazdem marki Opel, zjechał z jezdni i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń, 49-latek zginął na miejscu. Mężczyzna jechał sam. Jak wstępnie ustalono, nie korzystał z pasów bezpieczeństwa.

Była to tragiczna sobota na drogach Warmii i Mazurach. W miejscowości Popioły (powiat węgorzewski) także doszło do śmiertelnego wypadku. Na drodze wojewódzkiej W-650 doszło kierowca peugeota na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w drzewo. Niestety, życia 65-latka nie udało się uratować pomimo reanimacji.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Węgorzewo. Pędził, aż się za nim iskrzyło! Kierowca wprawił policjantów w osłupienie!

Pogrzeb tragicznie zmarłego motocyklisty. Rodzina zalała się łzami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE