Popioły. Samochód uderzył w drzewo! Kierowcy nie udało się uratować

2021-07-26 10:11
Popioły. Tragiczny wypadek, nie żyje 65-latek
Autor: wm.policja.gov.pl Popioły. Tragiczny wypadek, 65-letni kierowca uderzył w drzewo. Mężczyzny nie udało się uratować.

Tragedia na Mazurach. W miejscowości Popioły na drodze wojewódzkiej W-650 doszło do wypadku. Kierowca peugeota na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w drzewo. Niestety, życia 65-latka nie udało się uratować pomimo reanimacji.

W sobotę (24 lipca), około godziny 15:20 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy otrzymał informację, że na drodze wojewódzkiej W-650 w miejscowości Popioły (powiat węgorzewski) doszło do zdarzenia drogowego.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący peugeotem na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w drzewo. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, 65-letni mieszkaniec powiatu wielickiego zmarł.

Na miejscu tragedii pod nadzorem prokuratora pracowali węgorzewscy śledczy. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Teraz wyjaśniać będą dokładne przyczyny i okoliczności tego śmiertelnego wypadku. Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Węgorzewo. Pędził, aż się za nim iskrzyło! Kierowca wprawił policjantów w osłupienie!

Grób motocyklisty zalało morze kwiatów. W miejscu wypadku stanął krzyż z kaskiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE