Wypadek na DK40 Głogówek-Prudnik. 23-latek wjechał w 40-letnią kobietę! Są objazdy!

2021-08-03 14:18
Wypadek na DK40. 40-latka ranna po zderzeniu z 23-letnim kierowcą
Autor: KPP Prudnik

Opolskie, wypadek pomiędzy Wierzchem a Mochowem, na trasie Głogówek - Prudnik. Zablokowana DK40 po potężnym zderzeniu dwóch osobówek. Do wypadku doszło chwilę przed 13.00, utrudnienia wciąż trwają. 40-letnia kobieta jest ranna. Zobacz zdjęcia na se.pl.

Wypadek na drodze krajowej nr 40 na trasie Głogówek - Prudnik. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło ok. 12.50 pomiędzy miejscowościami Wierzch i Mochów. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego 23-latek kierujący skodą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku audi, którym kierowała 40-letnia kobieta.

Kobieta za kierownicą audi doznała obrażeń ciała. 23-latek kierujący skodą, według informacji przekazanych przez mundurowych z KPP w Prudniku, jest trzeźwy. Na miejscu pracują służby ratunkowe; 5 zastępów straży pożarnej, pogotowie oraz policja.

Wypadek na DK 40. Wyznaczono objazdy

Policjanci kierują samochody przez miejscowości Laskowice, Racławice oraz Głogówek (DW 417- Laskowice- Racławice Śląskie -DW 416- Tomice- Głogowiec). Utrudnienia mogą potrwać ok. 2 godzin.

Zobacz też: Łapanka w Opolu. Chaos na nielegalnych wyścigach!

Rozbój w sklepie. Sprawca pijany