Uwaga kierowcy! W części Polski może być niebezpiecznie!

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

Drastyczna śmierć na A4

Drastyczna śmierć rodziny na opolskiej A4! Dziecko i ojciec zginęli, reszta w szpitalu. Osobówka nie miała szans z dwoma TIR-ami [aktualizacja]

2022-11-21 20:51

Drastyczny wypadek na opolskim odcinku autostrady A4! Dwie osoby zginęły, dwie inne są ranne. Jak ustalamy, do wypadku doszło w poniedziałek (21.11) pomiędzy węzłami Opole Południe i Opole Zachód. Po kilkugodzinnych utrudnieniach, służby GDDKiA informują, że droga jest już przejezdna.

[AKTUALIZACJA: 20.40]

Opolskie służby GDDKiA informują, że na 224 km autostrady A4 (węzły Opole Południe - Opole Zachód) skończyły się już utrudnienia. Opolska policja cytowana przez Radio Opole podaje, że śmiertelnymi ofiarami wypadku na A4 jest 53-letni mężczyzna i 12-letnia dziewczynka - ojciec i córka. Z kolei dwie ranne osoby to pozostałe dzieci mężczyzny, pasażerowie osobowego forda galaxy: 15-latek i 9-letnia dziewczynka. Oboje trafili do szpitala. W wypadku brały udział trzy samochody - jedno osobowe i dwa ciężarowe. Do tematu będziemy wracać.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4! W poniedziałkowe popołudnie (21.11.22) przed 14.00 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów: ciężarówki i samochodu osobowego, na odcinku A4 pomiędzy węzłami Opole Południe i Opole Zachód (224 km autostrady A4). Do tej pory służby nie zdradzają szczegółów - wiadomo, że wypadek był drastyczny. Samochód osobowy miał najechać na tył ciężarówki. Dwie osoby zginęły, dwie inne zostały ranne - ofiary jechały w samochodzie osobowym.

To drugi dziś wypadek na A4!: Karambol na A4. Kierowcy stali w kilkunastokilometrowym korku, z którego nie dało się uciec!

Służby GDDKiA przekazują, że na czas działań służb jezdnia w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana - zalecany jest objazd na węźle Krapkowice. Ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem prawym i awaryjnym.

Przypomnijmy, że z poniedziałku na wtorek (21/22.11.22) na terenie całego województwa opolskiego możliwe są marznące opady deszczu lub mżawki - stosowne ostrzeżenia opublikowało już Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Opolu.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki