Gwardia Opole

Autor: Gwardia Opole

Gwardia Opole wciąż bez zwycięstwa w Europejskich Pucharach. Było blisko! [AUDIO]

2020-02-18 10:33

Gwardia Opole ciągle nie może jeszcze pochwalić się zwycięstwem w Pucharze EHF. W niedzielnym meczu opolanie ulegli duńskiemu Bjeringbro Silkeborg na własnym parkiecie 29 do 32.

Przeciwnik był trudny. Bjerringbro-Silkeborg z Danii w pierwszej połowie nie zostawił złudzeń wygrywając 20:12. Okazało się jednak, że kibice dobrze znają zawodników z Opola, bo jeden z respondentów powiedział nam, że Gwardia w tym sezonie po prostu ma lepsze drugie połowy. I rzeczywiście, II połowa, choć wciąż przegrana skończyła się wynikiem 29 do 32.

Gwardziści nie mają teraz wiele czasu na odpoczynek. Już w środę (19 lutego) w Stegu Arenie zagrają ligowy mecz z MKS Zagłębiem Lubin.