Makabryczny wypadek koło Kluczborka. W czołowym zderzeniu zginął mężczyzna i jego pies

i

Autor: PSP KLUCZBORK Makabryczny wypadek koło Kluczborka. W czołowym zderzeniu zginął mężczyzna i jego pies

STRASZNE

Makabryczny wypadek pod Kluczborkiem. W czołowym zderzeniu zginął mężczyzna i jego pies. Z osobówki zostały szczątki!

2023-02-21 21:20

Przerażający wypadek na drodze krajowej nr 11. Chwilę przed godziną 19 we wtorek, 21 lutego, doszło do czołowego zderzenia z udziałem samochodu osobowego marki fiat oraz ciężarówki. Kierujący osobówką zginął na miejscu. Mężczyzna jechał autem z psem, który również nie przeżył wypadku. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Kluczbork. Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką. Jedna osoba zginęła na miejscu

We wtorek, 21 lutego, chwilę przed godziną 19 doszło do przerażającego wypadku na drodze krajowej nr 11. Samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym.

W toku rozpoznania ustalono, że samochód osobowy marki Fiat Punto zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Scania. W wyniku zderzenia kierowca samochodu osobowego wypadł z pojazdu – przekazał asp. Piotr Gajewski, oficer dyżurny z komendy Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

Mimo podjętych działań medycznych, nie udało się uratować życia poszkodowanego.

Samochodem osobowym podróżował również pies mężczyzny, który także nie przeżył wypadku. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Jak poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, w miejscu wypadku droga jest zablokowana. Wprowadzono objazd dla wszystkich pojazdów przez Kujakowice Dolne. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Wszystkie okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniała policja.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany