Nysa: Nastolatek wyszedł do szkoły i przepadł. Gdzie jest Dawid Lorenc?

2021-10-22 12:47
Nysa: Dawid Lorenc wyszedł do szkoły i ślad po nim zaginął. Gdzie jest nastolatek? [ZDJĘCIE]
Autor: policja.gov/mat.prasowe Nysa: Dawid Lorenc wyszedł do szkoły i ślad po nim zaginął. Gdzie jest nastolatek? [ZDJĘCIE]

Policjanci z Nysy publikują wizerunek zaginionego Dawida Lorenca, 16-letniego mieszkańca Iławy, który we wtorkowy poranek wyszedł do szkoły i nie wrócił.

Dawid Lorenc, 16-latek z Iławy zaginął we wtorkowy poranek po tym, jak wyszedł z domu do szkoły. Policjanci z Nysy publikują wizerunek nastolatka i rysopis zaginionego. Dawid ma ok. 175 - 180 cm. wzrostu, ciemne, kręcone włosy i niebieskie oczy. Na prawej ręce nastolatek ma tatuaż: "JODA" i "PIKATCHU".

nysa
Autor: mat.prasowe policja Nysa Nysa: Dawid Lorenc wyszedł do szkoły i ślad po nim zaginął. Gdzie jest nastolatek? [ZDJĘCIE]

W dniu zaginięcia 16-latek był urany w szarą bluzę z kapturem, jasne jeansy, kurtkę ocieplaną puchową koloru czarnego i buty sportowe NIKE koloru białego.

Wszystkie osoby, które mają informację o miejscu pobytu nastolatka proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 47 863 52 03 lub 47 863 52 04 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

8-letni Wiktorek pomagał tatusiowi w pracy, potrącił go samochód. Grób chłopca w drugą rocznicę tragicznej śmierci