Szok!

Potrąciła ciężarną kobietę na pasach i uciekła. 28-latka została poważnie ranna

2023-08-23 14:42

Kobieta w ciąży została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych w Zdzieszowicach. 28-latka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Sprawczynią groźnego wypadku okazała się 50-letnia kobieta, która uciekła z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (19 sierpnia), tuż po godz. 23, w Zdzieszowicach. Na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Filarskiego potrącona została ciężarna, 28-letnia kobieta. - Według zeznań naocznego świadka, kobieta kierująca osobowym samochodem ciemnego koloru, po tym jak potraciła ciężarną nie zatrzymała się i uciekła z miejsca – informuje mł. asp. Ewelina Karpińska z policji w Krapkowicach.

Ciężarna kobieta z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a krapkowiccy śledczy przeprowadzili szereg działań, by namierzyć sprawcę groźnego zdarzenia. Szybko ustalili markę pojazdu i tożsamość 50-letniej kierującej. Już następnego dnia kobieta została zatrzymana.

- Podejrzana o spowodowanie wypadku usłyszała już zarzuty. 50-latka odpowie teraz za spowodowanie wypadku, ucieczkę z miejsca zdarzenia oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanej. Za te przestępstwa grozi jej kara nawet do 4 lat więzienia – dodaje mł. asp. Ewelina Karpińska.

Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę
Listen on Spreaker.