Horror w Paczkowie. Kobieta spadała z ratusza! Nie żyje

i

Autor: wikimedia.com/Halicki Horror w Paczkowie. Kobieta spadała z ratusza! Nie żyje

Śmierć na rynku

Szok w Paczkowie! Kobieta spadła z wieży ratusza. Makabryczna śmierć

2022-10-05 9:12

Początkowo służby domniemywały, że na kobietę musiała przewrócić się jedna z lamp na paczkowskim rynku, ale powód był dokładnie odwrotny: to ciało kobiety, spadając z wysokości, uderzyło w oświetlenie uszkadzając konstrukcję. Jak zginęła 54-letnia kobieta? Policja pod prokuratorskim nadzorem bada sprawę.

Do makabry w Paczkowie (woj. opolskie) doszło w poniedziałek 3 października chwilę przed 11.00. Służby zostały wezwane do kobiety, która leżała pod wieżą ratuszową. Obok była uszkodzona lampa, co sugerowało że to konstrukcja się przewróciła. Po dokładniejszych oględzinach wyszło na dokładnie odwrotny przebieg: to 53-letnia kobieta, mieszkanka Paczkowa, wypadła z ratuszowego tarasu widokowego wprost na oświetlenie i później ziemię. Nie udało się uratować jej życia.

Zobacz też: 20 kilometrów autostradą pod prąd! Jak tłumaczyła się 43-latka?

Lokalny portal Paczków News podaje, że miejski taras widokowy jest udostępniany do zwiedzania, a sprzedażą biletów zajmuje się prywatna firma na podstawie umowy z miastem. Pod nadzorem prokuratury policja ustala dokładny przebieg wydarzeń, na tym etapie nie wyklucza się zarówno nieszczęśliwego wypadku jak samobójstwa.

Tragedia w Łochowie pod Węgrowem. 25-letnia Wiktoria spłonęła w swoim łóżku na oczach rodziny
Nasi Partnerzy polecają