Idą ciemności

Wyłączą prąd w okolicach Opola! Znamy daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]

2022-11-24 5:00

Wyłączenia prądu w województwie opolskim. Mieszkańcy powinni przygotować się na utrudnienia. W najbliższych dniach, w niektórych rejonach, mieszkańcy Opolszczyzny musza liczyć się z utrudnieniami w dostawie prądu. Planowane są czasowe wyłączenia. Które miejsca zostaną bez prądu? Jak długo nie będzie dostarczana energia elektryczna? Z czego wynikają utrudnienia? Sprawdź!

Opole i powiat opolski. Gdzie zabraknie prądu? Mamy listę

Kilka najbliższych dni przyniesie mieszkańcom powiatu opolskiego utrudnienia w dostępie do prądu. W niektórych rejonach planowane są wyłączenia. W zależności od miejscowości przerwy w dostawie prądu mogą potrwać godzinę lub osiem. Warto się na to przygotować, bo brak prądu oznacza rozmrożoną lodówkę, niedziałający telewizor, czy rozładowany telefon - w tym ostatnim przypadku, o ile nie zaopatrzymy się wcześniej choćby w powerbank.

Problemy z dostawą prądu szczęśliwie w najbliższym czasie nie dotkną mieszkańców stolicy regionu - Opola. Dostawca energii Tauron Dystrybucja poinformował o przerwach jedynie w miejscowościach powiatu, z wyłączeniem samego Opola. W poniższej galerii zebraliśmy adresy, daty i godziny zapowiadanych utrudnień. Sprawdź, czy prądu zabraknie również w Twoim domu!

Wyłączenia prądu w województwie opolskim. Sprawdź, czy w Twoim domu zabraknie prądu!

Sonda
Czy rozważałeś/aś wyjazd z Polski w obawie o bezpieczeństwo kraju w związku z wojną w Ukrainie?