Dramat pod Płockiem! 41-latka zmarła w czasie imprezy biegowej

i

Autor: Fotorech/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Płocku prowadzi śledztwo ws. zgonu 41-latki, do którego doszło w czasie imprezy biegowej w Cierszewie, zdj. ilustracyjne

Na 10. kilometrze upadła i już nie wstała! 41-latka zmarła w czasie imprezy biegowej pod Płockiem

2022-05-25 7:03

Prokuratura Rejonowa w Płocku prowadzi śledztwo ws. zgonu 41-latki, do którego doszło w czasie imprezy biegowej. Zdarzenie miało miejsce w Cierszewie w gminie Brudzeń Duży pod Płockiem, po tym jak kobieta wystartowała na dystansie 11 km. Po przebiegnięciu 10 km nagle upadła, po czym rozpoczęła się reanimacja, ale życia 41-latki nie udało się uratować.

Dramat pod Płockiem! 41-latka zmarła w czasie imprezy biegowej

41-latka zmarła w czasie imprezy biegowej pod Płockiem. Do zdarzenia doszło 14 maja br. w trakcie imprezy biegowej Ultra Pazur w Cierszewie w gminie Brudzeń Duży pod Płockiem. Kobieta wzięła udział w biegu na 11 kilometrów, ale na 10. kilometrze upadła nagle na ziemię. Poszkodowaną zauważył inny biegacz, który powiadomił o wszystkim zabezpieczające imprezę biegową służby. Rozpoczęła się reanimacja kobiety, którą kontynuowała jeszcze przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia, ale jej życia nie udało się ocalić - lekarz stwierdził zgon. Prokuratura Rejonowa w Płocku wszczęła w tej sprawie śledztwo 16 maja, a z uwagi na to, że mąż kobiety nalegał na przeprowadzenie sekcji zwłok, trzy dni później odbyło się badanie. - Jako przyczynę zgonu wskazano niewydolność krążeniowo-oddechową, ale pobrano ponadto wycinki do analizy histopatologicznej, której wyniki będą znane w późniejszym czasie - mówi Iwona Śmigielska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Płocku. Śledczy wykluczyli jednocześnie, by do zgonu 41-latki przyczyniły się osoby trzecie.

Czytaj też: Wjechał na zamknięty przejazd kolejowy! Maszynista zaczął gwałtownie hamować [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ostrołęka. Szok na weselu! Policja odebrała telefon o zagrożeniu życia

Sonda
Uprawiacie sport? Jesteście aktywni fizycznie?
Szukali ofiar na polskich drogach! Zgłosiło się już 40 poszkodowanych, a to dopiero początek!