Dwaj bracia ZGINĘLI pod Sierpcem. Kulisy TRAGICZNEGO WYPADKU

2020-01-28 9:23
Dwaj bracia ZGINĘLI pod Sierpcem. Kulisy TRAGICZNEGO WYPADKU
Autor: KPP w Sierpcu Do wypadku doszło we wsi Maluszyn niedaleko Sierpca

Do zdarzenia doszło w sobotę 25 stycznia przed godz. 11 we wsi Maluszyn niedaleko Sierpca. Na prostym odcinku drogi kierujący citroenem 24-latek stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na prawą stronę drogi, a następnie do rowu, gdzie uderzył w drzewo. W tragicznym wypadku zginął na miejscu mężczyzna i jego 18-letni brat, który siedział na fotelu pasażera.

Tragiczny wypadek pod Sierpcem, w którym zginęli dwaj bracia, dosłownie wstrząsnął całym miastem. Do tej pory w mediach społecznościowych pojawiają się kondolencje dla rodziny ofiar.

W komentarzach internautów pojawiła się ponadto teoria, jakoby samochód braci miał zahaczyć o ciężarówkę, co miało doprowadzić do wypadku. Jak informuje Krzysztof Kosiorek z KPP w Sierpcu, według dotychczasowych ustaleń ta hipoteza została wykluczona. Jak jednak dodaje, policja cały czas szuka ewentualnych świadków zdarzenia, których zeznania mogą ewentualnie rzucić nowe światło na całą sprawę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE