Kobieta skoczyła z mostu Piłsudskiego do Wisły w Płocku! 63-latka nie żyje

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Nie żyje 63-letnia kobieta, która skoczyła z mostu Piłsudskiego do Wisły

Tragiczne zdarzenie

Kobieta skoczyła z mostu Piłsudskiego do Wisły w Płocku! 63-latka nie żyje

2022-11-16 8:09

Nie żyje 63-letnia kobieta, która skoczyła z mostu Piłsudskiego do Wisły. Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 listopada, w godzinach porannych. Interweniujący na miejscu strażacy wyłowili poszkodowaną i po reanimacji zdołali jej przywrócić funkcje życiowe. 63-latka zmarła tego samego dnia, po przewiezieniu do szpitala w Płocku. Sprawą zajęła się policja.

Kobieta skoczyła z mostu Piłsudskiego do Wisły w Płocku! 63-latka nie żyje

63-latka skoczyła z mostu Piłsudskiego do Wisły w Płocku, zmarła w tamtejszym szpitalu - to bilans tragicznego zdarzenia, do którego doszło we wtorek, 15 listopada, ok. godz. 6.30. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, w tym strażacy. To oni wyciągnęli poszkodowaną z wody i przystąpili do reanimacji, przywracając jej funkcje życiowe. Kobieta została zabrana do szpitala, gdzie tego samego dnia zmarła.

- Prowadzimy w tej sprawie czynności wyjaśniające, ale jest za wcześnie, by powiedzieć cokolwiek więcej - mówi aspirant Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Nie wiadomo jeszcze, czy ofiara była mieszkanką Płocka lub powiatu płockiego.

Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Śmiertelnie potrącił ciężarną Gosię i 3-letnią Laurę. Sąd okręgowy ogłosi wyrok w procesie apelacyjnym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają