Mężczyzna zatrzymany przez policję - i to 4 razy!

i

Autor: KPP w Płońsku Zdjęcie z pierwszego wypadku 29-latka

Mężczyzna zatrzymany przez policję - i to 4 razy!

2019-10-09 8:40

Chodzi o mieszkańca gm. Baboszewo w powiecie płońskim, który w minioną niedzielę brał udział w 3 zdarzeniach drogowych, a na dokładkę trafił na policyjną kontrolę, która wykazała, że znajduje się pod wpływem alkoholu.

Wszystko zaczęło się w niedzielny poranek w miejscowości Krajkowo niedaleko Raciąża, gdy 29-latek dachował dostawczym oplem, tłumacząc się mundurowym, że przed samochód wyskoczyło jakieś zwierzę.

Tego samego dnia o 20 w Baboszewie funkcjonariusze drogówki zatrzymali motorowerzystę, którym okazał się być "bohater" pierwszego wypadku. W związku z tym, że miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu, jego pojazd został zabezpieczony na strzeżonym parkingu, ale feralnego kierującego odesłano do domu.

To jednak nie koniec przygód niepokornego kierowcy. W niedzielną noc w miejscowości Śródborze uderzył on vw typu van w drzewo, po tym jak stracił panowanie nad autem i przejechał przez przydrożny rów. 29-latek i jego pasażer trafili do szpitala, ale bez poważnych obrażeń.

Szczęście nie trzymało się mężczyzny także w nocy z niedzieli na poniedziałek przed godz. 4, gdy przebiegał przez ul. Młodzieżową w Płońsku, gdzie potrącił go nadjeżdżający „dostawczak” - w ten sposób po raz kolejny znalazł się w szpitalu.

W związku z powyższym Komenda Powiatowa Policji w Płońsku prowadzi 4 postępowania z 29-latkiem w roli głównej - odpowie on m.in. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają